Podcast Štátneho inštitútu odborného vzdelávania

Podcasty venované aktuálnym témam a dianiu v OVP. Publikuje Štátny inštitút odborného vzdelávania

Listen on:

  • Podbean App

Episodes

Wednesday Jun 01, 2022

Podcast je súčasťou internetového mesačníka Trendy v odbornom vzdelávaní, ktorý vydáva ŠIOV (www.siov.sk)

Friday May 06, 2022

Podcast je súčasťou internetového mesačníka Trendy v odbornom vzdelávaní, ktorý vydáva ŠIOV (www.siov.sk)

Wednesday Apr 06, 2022

Podcast je súčasťou internetového mesačníka Trendy v odbornom vzdelávaní, ktorý vydáva ŠIOV (www.siov.sk).

Wednesday Mar 02, 2022

Podcast je súčasťou internetového mesačníka Trendy v odbornom vzdelávaní, ktorý vydáva ŠIOV (www.siov.sk).

Thursday Feb 03, 2022

Podcast je súčasťou internetového mesačníka Trendy v odbornom vzdelávaní, ktorý vydáva ŠIOV (www.siov.sk).

Monday Dec 06, 2021

  Podcast je súčasťou internetového mesačníka Trendy v odbornom vzdelávaní, ktorý vydáva ŠIOV (www.siov.sk). https://trendy-v-odbornom-vzdelvan-112021

Friday Nov 05, 2021

Podcast je súčasťou internetového mesačníka Trendy v odbornom vzdelávaní, ktorý vydáva ŠIOV (www.siov.sk). https://mailchi.mp/trendy-v-OVP-102021 

Tuesday Oct 05, 2021

Podcast je súčasťou internetového mesačníka Trendy v odbornom vzdelávaní, ktorý vydáva Štátny inštitút odborného vzdelávania (www.siov.sk).  https://mailchi.mp/b280e8a3af10/trendy-v-odbornom-vzdelvan_september-2021

Wednesday Jun 30, 2021

Podcast je súčasťou internetového mesačníka Trendy v odbornom vzdelávaní, ktorý vydáva Štátny inštitút odborného vzdelávania (www.siov.sk). 

Friday Jun 04, 2021

Podcast je súčasťou internetového mesačníka Trendy v odbornom vzdelávaní, ktorý vydáva Štátny inštitút odborného vzdelávania (www.siov.sk).  https://mailchi.mp/350b76915817/trendy-v-odbornom-vzdelvan-052021

Copyright 2020 All rights reserved.

Podcast Powered By Podbean

Version: 20221013